Genie GS-2632 E-Drive schaarhoogwerker 10 M NIEUW
Genie GS-2632 E-Drive schaarhoogwerker 10 M NIEUW
- Marke: Genie
- Model: GS-2632 E-Drive schaarhoogwerker 10 M NIEUW
- Kategorie: Luftplattformen
- Baujahr: 2026
- Betriebsstunden: 1
- Gewicht: 2.038 kg
- Status: Neu
- Bei uns sind Sie sowohl für neue als auch für gebrauchte (Mini-)Traktoren und -Anbaugeräte, Minibagger/Bagger & (Mini-)Schaufeln
- Für Service und Gewährleistung der von Ihnen erworbenen Maschine sind Sie auch in unserer Werkstatt in Neer herzlich willkommen
- Leasing auch möglich
- Wir können auch für jede gekaufte Maschine schnell und günstig einen Transport organisieren!
De GENIE GS-2632 E-Drive is een elektrische schaarhoogwerker met een werkhoogte van 9,85 meter en een belastingcapaciteit van 227 kg. Deze compacte machine is slechts 81 cm breed en weegt 2037 kg, waardoor hij ideaal is voor gebruik in smalle ruimtes en op moeilijk bereikbare plaatsen. De hoogwerker heeft non-marking banden en een Genie AC E-Drive systeem.
De GS-2632 behoort tot de 'Next-Generation' schaarhoogwerkers. Ontworpen met de focus op kwaliteit, efficiëntie en lagere onderhoudskosten. De meest opvallende vernieuwing is het innovatieve gebogen hefinrichtingontwerp. Deze verandering verlaagt het gewicht van de machine en maakt efficiënter gebruik van accu's, motoren en andere componenten. Hierdoor zijn vervangingsonderdelen niet alleen duurzamer maar ook voordeliger, wat resulteert in lagere totale gebruikskosten.
Daarnaast bieden de nieuwe machines verschillende verbeteringen.
Onderhoudsvriendelijk: 70% gemeenschappelijke onderdelen, onderdelen eenvoudig bereikbaar, onderhoudsvrije accu's.Innovatief ontwerp: 'Curved'-scharenpakket, lager totaalgewicht en sterk verbeterde stabiliteitNieuw chassis en platform ontwerp: Minder beschadigingen aan labels en stickers, verbeterde bescherming tegen corrosie.Duurzaam: Minder energieverbruik, lange levensduur dankzij versterkte onderdelen en minder slijtage.
€14.400.- ex btw uit voorraad leverbaar!
Inruil en transport mogelijk!
Interessiert?
Kontaktieren Sie uns.
Wir helfen Ihnen gerne weiter.


















